رهایی از انرژی منفی با مراقبه

تخمین زمان مطالعه: 1 دقیقه
نویسنده: دکتر جان دی مور
انرژی منفی را پاک کنید
اگرچه قابل اندازه گیری نیست اما بسیاری از مردم باور دارند که انرژی منفی وجود دارد. آموزه های بودا به ما می گوید که انرژی می تواند خوب و یا بد باشد. بدون تردید شما مکان هایی را دیده اید که در آن تا حدی خلق تان پایین آمده است. احساس ناراحتی داشته اید اما نمی دانستید چرا.
در مواقع دیگر ممکن است متوجه شوید که نزاع و جر و بحث حالتی منفی را ایجاد می کند. چه درک شما از محرک های منفی از افکار بدبینانه ناشی شود و چه از محیط تان، رها شدن از جو منفی می تواند خلق تان را بهبود بخشد. هوا را تمیز کنید.
بنا بر عادت، روش های متعددی برای پاکسازی هوا وجود دارد، که بسته به شرایط از آنها استفاده می شود. برای نمونه، اگر محیطی حس منفی ایجاد می کند، پنجره ها را باز کنید.
هم چنین گفته شده که تکاندن بالشتک ها، تکان دادن فرض، و شست و شو می تواند به بهبود فضا کمک کند. روش های دیگر پاک کردن انرژی منفی از خانه شامل سوزاندن عودهای خوشبو، مرتب کردن شلختگی ها و قرار دادن گیاه در خانه است. هم چنین از طریق مراقبه کردن، آواز خواندن وسرگرمی می توان جو و انرژی مثبت درون خانه ایجاد کرد. هم چنین فعالیت های خیرخواهانه و مهربانانه می تواند به مثبت شدن انرژی فضا کمک کند.

رهایی از انرژی منفی با مراقبه

در صورتی که با کسی جر و بحث کرده ایدد شمن ها معتقدند که بهتر است انرژی منفی را پاک کنید و صلح برقرار کنید. افکار ناخوشایند فضای منفی را ایجاد می کنند. هنگامی که ناراحت هستید، احساسات دردناک و داستانهایی که می گویید از انرژی حیاتی گل آلودتان خبر می دهند. گاهی اوقات، از طریق بیرون رفتن با دیگران می توانید صلح برقرار کنید. اگر چنین کاری امکان پذیر نباشد، با خودتان صلح کنید
خودگویی بهوشیارانه
بخش زیادی از آنچه اجداد در مورد انرژی منفی به ما می آموزند نشان می دهد که باید بر خودگویی های مشفقانه در ذهن مان متمرکز شویم-در مورد خودمان و دیگران. هر کسی که می خواهد ایمن و شاد باشد را به یاد آورید. وقتی که استدلال می کنید ممکن است نظرات شما با شخصی دیگر در تضاد باشد اما اهدافتان مشابه است، در نتیجه خودتان و دیگران را با افکار نامهربانانه سرزنش نکنید.
بر تنفس تان متمرکز شوید. اجازه دهید افکار ناخوشایند محو شوند. اگر ناخشنودید از خود سرزنشگرتان وقتی برای استراحت کردن طلب کنید. کنار گذاشتن روابط دشوار می تواند آرام تان کند و دیگر انرژی منفی را تولید نکند. در نتیجه تصور کنید که منفی گرایی با دوش گرفتن از شما دور می شود و یا با ایستادن در باد منفی گرایی از بدنتان زدوده می شود.
اجازه ندهید انرژی منفی شما را پایین بکشد. آن را به هوا پرتاب کنید. فضا را با باز کردن پنجره ها پاک کنید. تکان دادن اشیای مادی، سوزاندن عود و نگه داشتن یک کاسه نمک دریایی در هر اتاق می تواند کمک کننده باشد..
همچنین، با دیگران و خودتان برای تولید انرژی مثبت صلح برقرار کنید تا منفی نگری بساطش را جمع کند. حداقل این چیزی است که اجداد به ما می گویند

مقالات مرتبط

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

این فیلد را پر کنید
این فیلد را پر کنید
لطفاً یک نشانی ایمیل معتبر بنویسید.
برای ادامه، شما باید با قوانین موافقت کنید

keyboard_arrow_up